Luxor Residences Warszawa Mokotów - mieszkania i apartamenty na sprzedaż

Skontaktuj się z nami Cena już od 6295 zł za metr Tanie mieszkanie, apartamenty tanio blisko Centrum Mieszkania, kawalerki i apartamenty od 32 do 145 m²

Proszę podać przynajmniej adres e-mail lub numer telefonu.

Proszę podać poprawny adres e-mail lub pozostawić puste pole.

Każde mieszkanie z miejscem parkingowym Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów blisko metra, kawalerka Apartament na sprzedaż Warszawa Mokotów blisko metra tanio zakup
Osiedle Luxor Residences zlokalizowane jest ok. 6 km od ścisłego Centrum Warszawy, w dzielnicy Mokotów przy ul. Wynalazek w pobliżu ulic Marynarskiej, Cybernetyki oraz Rzymowskiego.

Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej. Charakterystycznym punktem lokalizacji jest sąsiedztwo z Galerią Mokotów, a dobra dostępność infrastruktury społecznej takiej jak placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa, liceum), ośrodki zdrowia oraz szybki dojazd do Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie sprawiają, że lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna.
Inwestycja Luxor Residences to projekt oparty o najnowsze trendy architektury, wykorzystujący nowatorskie rozwiązania techniczne, jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość.

W ofercie do Państwa dyspozycji oddajemy mieszkania oraz apartamenty o powierzchni od 32 do 145 m2, każdy z miejscem parkingowym w 2-poziomowym garażu podziemnym oraz możliwością zakupu komórki lokatorskiej lub schowka na rowery.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby miały one idealne nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki zastosowaniu przeszklonych balkonów i tarasów.